ADRESA: U parku 256, Jesenice u Prahy

REZERVACE: +420 241 932 155

Apartmá U Bendlů – komfortní ubytování v blízkosti Prahy

Pokud hledáte ideální základnu pro svůj nezapomenutelný pobyt v Praze, neváhejte a zarezervujte si ubytování v Apartmá U Bendlů v moderní vesnici Jesenice, nacházející se v blízkosti české metropole.

Tyto komfortní apartmány vám poskytnou nejenom klidné a příjemné prostředí pro odpočinek po práci, ale také perfektní strategickou polohu pro objevování pražských pokladů.

Co byste v Praze neměli minout? Podívejte se na některé z nejúžasnějších atrakcí, které jsou od našeho apartmánu jen krátkou cestou.

1. Karlův most (20 km od Apartmá U Bendlů)

Když uslyšíte slovo „Praha“, pravděpodobně si ihned představíte Karlův most. Tato ikonická památka z 14. století je nejen jedním z nejvýznamnějších historických mostů v Evropě, ale také nabízí úžasný výhled na řeku Vltavu a Pražský hrad. Doporučujeme navštívit most brzy ráno nebo pozdě večer, kdy je menší nával turistů a můžete si tak užít jeho krásu v klidu.

2. Pražský hrad (18 km od Apartmá U Bendlů)

Jeden z největších středověkých hradních komplexů na světě, Pražský hrad, je neodmyslitelnou součástí vaší návštěvy Prahy. Prozkoumejte krásu královského paláce, navštivte gotickou katedrálu sv. Víta a podívejte se na historické poklady. Z hradního nádvoří si také můžete užít úchvatný pohled na celé město.

3. Staroměstské náměstí (20 km od Apartmá U Bendlů)

Staroměstské náměstí je srdcem Prahy, kde se prolíná bohatá historie, architektura a současná atmosféra. Obdivujte krásu Staroměstské radnice s Orlojem, projděte se Karlovou ulicí a ochutnejte tradiční českou kuchyni v jedné z mnoha restaurací a kaváren v okolí.

4. Václavské náměstí (23 km od Apartmá U Bendlů)

Václavské náměstí je dalším významným místem v Praze, které byste neměli vynechat. Toto dlouhé a rušné náměstí je obklopeno obchody, restauracemi a historickými budovami. Je to také místo, kde se konají různé kulturní akce a festivaly.

5. Letecké muzeum Kbely (14 km od Apartmá U Bendlů)

Pro milovníky letectví je Letecké muzeum Kbely neodolatelnou atrakcí. Toto fascinující muzeum nabízí rozsáhlou sbírku historických letadel, včetně některých raritních kousků. Prozkoumejte bohatou historii letectví a pochopíte, jakým způsobem se vyvíjela letecká technologie.

6. Vyšehrad (17 km od Apartmá U Bendlů)

Při návštěvě Prahy si určitě nechte ujít návštěvu Vyšehradu, historického opevnění, které se nachází na kopci nad Vltavou. Toto místo nabízí klidnou atmosféru, nádherné zahrady a úžasný výhled na Prahu.

A to je jen začátek! Praha je plná dalších skvostů, které stojí za prozkoumání, a po každém dni stráveném objevováním města se budete moci vrátit do útulného Apartmá U Bendlů, abyste si odpočinuli a nabrali síly na další dobrodružství.