ADRESA: U parku 256, Jesenice u Prahy

REZERVACE: +420 241 932 155

Vítá Vás Apartmá U Bendlů!

Pokud hledáte komfortní a cenově dostupné ubytování v blízkosti Prahy, jste na správném místě! Ubytování U Bendlů vám nabízí jedinečnou kombinaci pohodlí, přírodní krásy a vstřícného přístupu, který vás okouzlí už od první chvíle.

Naše apartmány jsou zcela připraveny vás přivítat a poskytnout vám nezapomenutelný pobyt. S kapacitou 15 lůžek jsme připraveni ubytovat jak rodiny s dětmi hledající dobrodružství v okolí Prahy, tak i obchodní cestující, kteří potřebují klidné místo pro odpočinek po náročném dni.

K ubytování nabízíme celkem 4 apartmány, z toho jeden bez kuchyňky, ostatní s plným vybavením.

Naše tři apartmány jsou vybaveny vším, co potřebujete pro dokonalý pobyt. Plně vybavená kuchyňka vám umožní připravit si oblíbené jídlo a ušetřit tak na restauracích.

Jedinečnost našeho ubytování spočívá také v tom, že si můžete užívat letní zahrady s posezením a venkovním grilem. Co si tedy dát na grilování a pak si vychutnat chutné jídlo pod širým nebem? To u nás není problém!

A jestliže toužíte po relaxaci v přírodě, naše velká zahrada je ideálním místem, kde si můžete odpočinout, hrát si s dětmi nebo si jen tak užívat klidu a krásy okolní krajiny.

Nezapomeňte, že náš apartmánový dům je otevřený po celý rok, takže si můžete užívat krásy každé roční doby. Přijďte na jaře, kdy příroda ožívá, nebo v létě, kdy můžete využít všech venkovních radovánek. Podzim s sebou nese nádherné zbarvení okolních lesů a zimní období je ideální pro romantické procházky zasněženou krajinou.

Tak neváhejte a rezervujte si svůj vysněný pobyt u nás! Rádi vás u nás přivítáme a postaráme se o vaši maximální spokojenost!